STH11K33R17-26.000M
Onderdeel nummer STH11K33R17-26.000M
Fabrikant Suntsu Electronics, Inc.
Beschrijving XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
hoeveelheid beschikbaar 11903 pcs new original in stock.
Vraag voorraad en offerte aan
Datasheets STH11K33R17-26.000M.pdf
STH11K33R17-26.000M Price Vraag prijs en doorlooptijd online aan
or Email us: Info@ariat-tech.com
Technische informatie van STH11K33R17-26.000M
Fabrikant Onderdeelnummer STH11K33R17-26.000M Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren
Fabrikant Suntsu Electronics, Inc. Beschrijving XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
Pakket / koffer 4-SMD, No Lead hoeveelheid beschikbaar 11903 pcs
Voltage - Levering 3.3V Type TCXO
Spread Spectrum Bandbreedte - Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Serie STH11K ratings -
product status Active Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
Pakket Bulk uitgang Clipped Sine Wave
Temperatuur -10°C ~ 70°C montage Type Surface Mount
Hoogte - Zittend (Max) 0.024" (0.60mm) Functie -
frequentie Stabiliteit ±1ppm Frequentie 26 MHz
Current - Supply (Max) 2mA Current - Supply (Disable) (Max) -