BACC63CU25-4SNH
Onderdeel nummer BACC63CU25-4SNH
Fabrikant Souriau-Sunbank by Eaton
Beschrijving CONN RCPT HSG FMALE 56POS PNL MT
hoeveelheid beschikbaar 831 pcs new original in stock.
Vraag voorraad en offerte aan
Datasheets
BACC63CU25-4SNH Price Vraag prijs en doorlooptijd online aan
or Email us: Info@ariat-tech.com
Technische informatie van BACC63CU25-4SNH
Fabrikant Onderdeelnummer BACC63CU25-4SNH Categorie Connectors, Interconnects
Fabrikant Eaton Souriau-Sunbank Beschrijving CONN RCPT HSG FMALE 56POS PNL MT
Pakket / koffer Bulk hoeveelheid beschikbaar 831 pcs
Type For Female Sockets afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 25-4
Shell Materiaal Composite Shell Afwerking Nickel
Serie BACC63, 8D Pakket Bulk
oriëntering N (Normal) Temperatuur -65°C ~ 200°C
Aantal posities 56 Notitie Contacts Not Included
montage Type Panel Mount montage Feature Flange
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse - Plaats het materiaal in Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant inclusief -
behuizing Kleur Silver Kenmerken -
bevestegingswijze Threaded contact type Crimp
Contact Size 16 (8), 20 (48) Contact Vorm Circular
connector Type Receptacle Housing Base Productnummer BACC63
BACC63CU25-4SNH zijn Nieuw en Origineel op Voorraad, Vind BACC63CU25-4SNH elektronica componenten voorraad, Datasheet, Inventaris en Prijs bij Ariat-Tech.com Online, Bestel BACC63CU25-4SNH Souriau-Sunbank by Eaton met garantie en vertrouwen van Ariat Technology Limitd. Verzending via DHL/FedEx/UPS. Betaling via Overschrijving of PayPal is OK.
E-mail ons: Info@Ariat-Tech.com of RFQ BACC63CU25-4SNH Online.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

voorleggen
BACC63CU25-4SNH VoorraadBACC63CU25-4SNH PrijsBACC63CU25-4SNH Elektronica
BACC63CU25-4SNH ComponentenBACC63CU25-4SNH VoorraadBACC63CU25-4SNH Digikey
Leverancier BACC63CU25-4SNHBestel BACC63CU25-4SNH Online Aanvraag BACC63CU25-4SNH
BACC63CU25-4SNH AfbeeldingBACC63CU25-4SNH FotoBACC63CU25-4SNH PDF
BACC63CU25-4SNH DatasheetDownload BACC63CU25-4SNH DatasheetFabrikant Eaton Souriau-Sunbank
Gerelateerde onderdelen voor BACC63CU25-4SNH
Beeld Onderdeel nummer Beschrijving Fabrikant PDF Vraag een offerte aan
BACC63CU25-4SDH BACC 56C 48#20, 8#16 SKT RECP Souriau-Sunbank by Eaton  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-61PDH BACC 61C 61#20 PIN RECP Souriau-Sunbank by Eaton  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-61PB BACC 61C 61#20 PIN RECP Souriau-Sunbank by Eaton  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-61PC CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Souriau-Sunbank by Eaton  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-61PAH BACC 61C 61#20 PIN RECP Souriau-Sunbank by Eaton  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-61PD BACC 61C 61#20 PIN RECP Souriau-Sunbank by Eaton  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-4SCH BACC 56C 48#20, 8#16 SKT RECP Souriau-Sunbank by Eaton  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-61PBH BACC 61C 61#20 PIN RECP Souriau-Sunbank by Eaton  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-61PE BACC 61C 61#20 PIN RECP Souriau-Sunbank by Eaton  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-4SN CONN RCPT FMALE 56POS GOLD CRIMP Souriau-Sunbank by Eaton  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-61PEH BACC 61C 61#20 PIN RECP Souriau-Sunbank by Eaton  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-4SE BACC 56C 48#20, 8#16 SKT RECP Souriau-Sunbank by Eaton  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-4SC BACC 56C 48#20, 8#16 SKT RECP Souriau-Sunbank by Eaton  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-61PCH BACC 61C 61#20 PIN RECP Souriau-Sunbank by Eaton  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-4SD BACC 56C 48#20, 8#16 SKT RECP Souriau-Sunbank by Eaton  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-4SEH BACC 56C 48#20, 8#16 SKT RECP Souriau-Sunbank by Eaton  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-61PA BACC 61C 61#20 PIN RECP Souriau-Sunbank by Eaton  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-4SBH BACC 56C 48#20, 8#16 SKT RECP Souriau-Sunbank by Eaton  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-4SN CONN RCPT FMALE 56POS CRIMP Amphenol Aerospace Operations  
Vraag een offerte aan
BACC63CU25-4SC CONN RCPT FMALE 56POS CRIMP Amphenol Aerospace Operations  
Vraag een offerte aan

Nieuws

Meer
Google is in gesprek met Marvell om twee AI-inferentiechips...

Op 19 april 2026 (lokale tijd) onthulden mediaberichten waarin bronnen werden aangehaald die bekend waren met de zaak, dat Google, een dochterondernem...

TSMC bevordert verpakkingstechnologie op paneelniveau;CoPoS...

Volgens *The Business Times* begon TSMC’s CoPoS (Chip-on-Panel-on-Substrate) proefproductielijn in februari met het leveren van apparatuur aan het R&...

Anthropic Partners with Google and Broadcom to Deploy Sever...

Op 6 april lokale tijd kondigde de Amerikaanse kunstmatige intelligentie (AI)-technologiegigant Anthropic aan dat het een nieuwe overeenkomst heeft ge...

Microsoft kondigt een investering van $5,5 miljard aan om d...

Op 1 april kondigde Microsoft aan dat het 5,5 miljard dollar in Singapore zou investeren om zijn cloud- en kunstmatige intelligentie-infrastructuur (A...

Samsung heeft een exclusieve HBM4-leveringsovereenkomst ges...

Samsung Electronics zal de eerste zijn die zijn volgende generatie HBM4 exclusief levert aan OpenAI, 's werelds grootste bedrijf op het gebied van kun...

Nieuwe Producten

Meer
Texas Instruments TPS92542-Q1 Synchrone boost-controller

Texas Instruments TPS92542-Q1 Synchrone Boost-controller bevat een synchrone boostcontroller en een twee-kanaals monolithische synchrone buck-LED-driv...

Toshiba TB67H453 H-Bridge Driver met één kanaal

Toshiba TB67H453 H-Bridge-stuurprogramma voor één kanaal heeft een stroombewakingsfunctie met spanningsfeedback van de isse-uitgangspen.De absolute ...

STMicro-Electronics Stsafe-A120-authenticatie ICS

STMicro-elektronica STSAFE-A120-authenticatie-IC's zijn zeer veilige geïntegreerde circuits die zijn ontworpen om gevoelige gegevens en apparaten te ...

STMICROElectronics stsafe-A geoptimaliseerde authenticatie ICS

STMicro-Electronics stsafe-A geoptimaliseerde authenticatie-ICS maakt gebruik van geavanceerde cryptografische algoritmen en belangrijke managementtec...

Diodes Incorporated PI3DPX1235Q 64 Lineaire Redriver

Diodes opgenomen PI3DPX1235Q 6: 4 Lineaire RedRiver ondersteunt DP-link-training transparant voor bron-side-toepassingen.De PI3DPX1235Q voldoet aan de...

E-mail: Info@ariat-tech.comHK TEL: +852 30501966Adres: Kamer 2703 27F Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Hongkong.