M1BXK-2640K
Onderdeel nummer M1BXK-2640K
Fabrikant 3M
Beschrijving IDC CABLE - MSR26K/MC26F/X
hoeveelheid beschikbaar 3763 pcs new original in stock.
Vraag voorraad en offerte aan
Datasheets 1.M1BXK-2640K.pdf2.M1BXK-2640K.pdf3.M1BXK-2640K.pdf
M1BXK-2640K Price Vraag prijs en doorlooptijd online aan
or Email us: Info@ariat-tech.com
Technische informatie van M1BXK-2640K
Fabrikant Onderdeelnummer M1BXK-2640K Categorie  
Fabrikant 3M Beschrijving IDC CABLE - MSR26K/MC26F/X
Pakket / koffer Bulk hoeveelheid beschikbaar 3763 pcs
Gebruik - afscherming Unshielded
Serie - Pitch - Connector 0.100' (2.54mm)
Pitch - Cable 0.050' (1.27mm) Pakket Bulk
Aantal rijen 2 Aantal posities 26
Lengte 3.34' (1.02m) Kenmerken Strain Relief
Contact Finish Dikte 30.0µin (0.76µm) Contact Finish Gold
connector Type Socket to Cable Kleur Multiple, Twisted Pair (Flat)
Cable Termination IDC Base Productnummer M1BXK
M1BXK-2640K zijn Nieuw en Origineel op Voorraad, Vind M1BXK-2640K elektronica componenten voorraad, Datasheet, Inventaris en Prijs bij Ariat-Tech.com Online, Bestel M1BXK-2640K 3M met garantie en vertrouwen van Ariat Technology Limitd. Verzending via DHL/FedEx/UPS. Betaling via Overschrijving of PayPal is OK.
E-mail ons: Info@Ariat-Tech.com of RFQ M1BXK-2640K Online.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

voorleggen
M1BXK-2640K VoorraadM1BXK-2640K PrijsM1BXK-2640K Elektronica
M1BXK-2640K ComponentenM1BXK-2640K VoorraadM1BXK-2640K Digikey
Leverancier M1BXK-2640KBestel M1BXK-2640K Online Aanvraag M1BXK-2640K
M1BXK-2640K AfbeeldingM1BXK-2640K FotoM1BXK-2640K PDF
M1BXK-2640K DatasheetDownload M1BXK-2640K DatasheetFabrikant 3M
Gerelateerde onderdelen voor M1BXK-2640K
Beeld Onderdeel nummer Beschrijving Fabrikant PDF Vraag een offerte aan
M1BXK-1636R IDC CABLE - MSR16K/MC16M/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-3036R IDC CABLE - MSR30K/MC34M/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-1636J IDC CABLE - MSR16K/MC16G/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-2436J IDC CABLE - MSR24K/MC24G/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-3440K IDC CABLE - MSR34K/MC34F/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-2636R IDC CABLE - MSR26K/MC26M/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-5036R IDC CABLE - MSR50K/MC50M/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-2636J IDC CABLE - MSR26K/MC26G/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-4036J IDC CABLE - MSR40K/MC40G/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-1640K IDC CABLE - MSR16K/MC16F/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-2040K IDC CABLE - MSR20K/MC20F/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-4036R IDC CABLE - MSR40K/MC40M/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-3436R IDC CABLE - MSR34K/MC34M/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-5036J IDC CABLE - MSR50K/MC50G/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-2036R IDC CABLE - MSR20K/MC20M/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-2036J IDC CABLE - MSR20K/MC20G/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-2436R IDC CABLE - MSR24K/MC24M/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-3036J IDC CABLE - MSR30K/MC34G/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-4040K IDC CABLE - MSR40K/MC40F/X 3M
Vraag een offerte aan
M1BXK-3436J IDC CABLE - MSR34K/MC34G/X 3M
Vraag een offerte aan

Nieuws

Meer
Google is in gesprek met Marvell om twee AI-inferentiechips...

Op 19 april 2026 (lokale tijd) onthulden mediaberichten waarin bronnen werden aangehaald die bekend waren met de zaak, dat Google, een dochterondernem...

TSMC bevordert verpakkingstechnologie op paneelniveau;CoPoS...

Volgens *The Business Times* begon TSMC’s CoPoS (Chip-on-Panel-on-Substrate) proefproductielijn in februari met het leveren van apparatuur aan het R&...

Anthropic Partners with Google and Broadcom to Deploy Sever...

Op 6 april lokale tijd kondigde de Amerikaanse kunstmatige intelligentie (AI)-technologiegigant Anthropic aan dat het een nieuwe overeenkomst heeft ge...

Microsoft kondigt een investering van $5,5 miljard aan om d...

Op 1 april kondigde Microsoft aan dat het 5,5 miljard dollar in Singapore zou investeren om zijn cloud- en kunstmatige intelligentie-infrastructuur (A...

Samsung heeft een exclusieve HBM4-leveringsovereenkomst ges...

Samsung Electronics zal de eerste zijn die zijn volgende generatie HBM4 exclusief levert aan OpenAI, 's werelds grootste bedrijf op het gebied van kun...

Nieuwe Producten

Meer
Elektrisch geleidende demping pakkingband

Elektrisch geleidende demping pakkingband ECG7000H-serie tapes van 3M ™ zorgen voor hechting op de ...

Ready-Stripped 3365-serie platte lintkabels

Ready-Stripped 3365-serie platte lintkabels Ariat-Tech .com breidt zijn uitgebreide 3M-programma met...

Directe Bury-splitsingen DBR / Y-6 en DBO / B-6

Directe Bury-splitsingen DBR / Y-6 en DBO / B-6 De premium kits van 3M verbinden elektrisch en zorge...

Labelmaterialen

Labelmaterialen De hoogwaardige labelmaterialen van 3M zijn verkrijgbaar in verschillende oppervlakt...

Lasergesneden onderdelen

Lasergesneden onderdelen 3M laser gesneden producten zijn ontworpen om te voldoen aan nauwkeurige sp...

E-mail: Info@ariat-tech.comHK TEL: +852 30501966Adres: Kamer 2703 27F Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St MongKok Kowloon, Hongkong.